شماره های پشتیبانی:

02136841532
02136841542
درباره تخفیف کارت سلامت پارسیان

موسسه سلامت پارسیان متشکل از جمعی از پزشکان و اساتید دانشگاه از سال ۱۳۸۹ با مدیریت خانم مرجان معافی مشغول فعالیت می باشد این موسسه با راه اندازی شبکه سراسری تخفیف ایران با صرفه جویی در هزینه های جاری خانوار و حمایت از اقتصاد خانواده ،مصداق بارزی از اقتصاد مقاومتی را ارایه نموده است .

امروزه با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور (پس انداز و صرفه جویی در هزینه های جاری وضروری خانواده ها ) بش از همیشه مورد توجه اقشار مختلف جامعه وسرپرست خانواده ها می باشد از طرفی صاحبان مشاغل و خدمات گوناگون نیز با رکود اقتصادی و کمرشکنی روبرو هستند که در بسیاری از مواقع حاضرند به نفع مشتری از قسمتی از سود خود چشم پوشی کرده و با دید قناعت به حداقل سود، ضمن خروج از رکود و بحران مالی زمینه جذب مشتریان و بازار جدید را فراهم سازند.

گره کار این مشکل در نظام کار آمد و خودجوشی به نام (تخفیفات) و به دست صاحبان خدمات یا کالاها باز می شود در حقیقت ، نظام تخفیف در کسب و کار باعث توسعه و رونق اقتصادی ، معرفی و اطلاع رسانی برترین های صاحبان مشاغل و خدمات گوناگون در محدوده های جغرافیایی شهر ها و استانهای کشور می باشد که در نتیجه رفاه بیشتری برای تمامی مردم را بدنبال خواهد داشت .

این شیوه اقتصادی که بیشتر به صورت غیر رسمی و با مشارکت داوطلبانه فراگیر مردم و صاحبان صنایع و خدمات امکان پذیر است اگر از سوی حاکمیت مورد اهتمام جدی قرار گیرد واقعا می تواند حلال بسیاری از مشکلات اقتصادی اقشار ضعیف جامعه باشد .

در شرایط کنونی علیرغم تمام مشکلات موجود با استقبال گسترده مردم و صاحبان حرف و خدمات مختلف ،شبکه سراسری تخفیف در حال گسترش روز افزون است و در آینده ای نزدیک با توکل به خداوند متعال هر خانوار ایرانی یک کارت تخفیف سلامت پارسیان را خواهد داشت . 

کارت تخفیف سلامت پارسیان تحت نظر موسسه سلامت پارسیان خادم است و هیچگونه ارتباطی با بیمه پارسیان یا سازمان سلامت و یا هیچ بیمه دیگری ندارد.