کارت تخفیف پارسیان چیست؟

آیا می دانید بسیاری از هزینه هایی که برای خرید برخی خدمات و کالا ها پرداخت می کنیم غیر واقعی و بسیار گزاف است و همان خدمات با همان کیفیت را می توانید با قیمت مناسب تر دریافت کنید؟
امروزه و با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور ، خانواده ها بدنبال استفاده از بهترین و با کیفیت ترین خدمات با حداقل قیمت هستند تا بدین طریق بتوانند با صرفه جویی در هزینه های جاری و ضروری خود ، پس انداز بیشتری داشته باشند .
در این راستا به منظور حمایت عملی از خانواده ها و اقشار مختلف ، جمعی از متخصصین حوزه اقتصاد سلامت اقدام به طراحی و راه اندازی ” شبکه سراسری تخفیف ایران “ نموده اند.
شبکه سراسری تخفیف ایران به مشترکین این امکان را می دهد که بتواند در مراکزی که در شرایط عادی امکان دریافت تخفیف از آنها وجود ندارد خرید کرده و از تخفیفات قابل توجهی بهره مند شود
هموطنان عزیز با عضویت در این شبکه سراسری می توانند از خدمات متنوع سلامت و بهداشت و درمان، و در آینده ای نزدیک از خدمات ورزشی (باشگاهها و استخر ها) خدمات زیبایی (کلینیک ها و آرایشگاهها) با 20 تا 60درصد تخفیف بهرمند شوند.
این عزیزان می توانند با در دست داشتن این کارت و همچنین کارت شناسایی خود به مراکز طرف قرار داد موسسه سلامت پارسیان در شهر خود (که لیست کامل آن به محض صدور کارت در اختیار مشترک قرار می گیرد ) مراجعه نموده و با تعرفه هایی بین 20تا60 در صد پایین تر از تعرفه های رایج دندانپزشکی ، استخرها مراکز زیبایی و پوست و مو اقدام نمایند
اعتبار این کارت یکساله می باشد و مشترک می تواند پس از اتمام اعتبار با پرداخت نیمی از مبلغ اشتراک برای یکسال دیگر کارت خود را تمدید نماید.

شبکه سراسری تخفیف ایران برای عموم

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search